AX102680
DigiKey Part Number
BEL9399-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
AX102680
Description
10GX IDC CONNECTING BLOC
Manufacturer Standard Lead Time
2 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
100 Pair Modular Wiring Block Connector Legs 110 Block
Category
Length - Overall
0.680" (17.27mm)
Manufacturer
Belden Inc.
Width - Overall
0.350" (8.90mm)