1020XR-36
DigiKey Part Number
461-1192-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
1020XR-36
Description
TEST LEAD BNC TO GRAB HOOK 36"
Manufacturer Standard Lead Time
2 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
36.0" (914.40mm) BNC, Male Plug To Mini Hook (2) Test Lead
Category
1st Connector
BNC, Male Plug
Manufacturer
E-Z-Hook
2nd Connector
Mini Hook (2)
Series
Cable Length
36.0" (914.40mm)
Packaging
Bulk
Cable Type
RG-58C/U
Part Status
Active
Color
Black and Red
Configuration
BNC to Grabber, Hook
Base Product Number
Environmental & Export Classifications
Product Questions and Answers
Additional Resources
In-Stock: 2
Check for Additional Incoming Stock
Bulk
QuantityUnit PriceExt Price
1Fr.21.48000Fr.21.48
5Fr.20.50800Fr.102.54
10Fr.20.10100Fr.201.01
25Fr.19.57680Fr.489.42
50Fr.19.18920Fr.959.46
100Fr.18.80900Fr.1,880.90
250Fr.18.31776Fr.4,579.44
Manufacturers Standard Package
Unit Price without VAT:Fr.21.48000
Unit Price with VAT:Fr.23.21988
Alternate Length
TEST LEAD BNC TO GRAB HOOK 18"