SA18SFSF25W-03 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Fairview Microwave
In Stock: 0
Unit Price: Fr.263.07000
Datasheet
Parametric Equivalent
Amphenol XMA
In Stock: 3
Unit Price: Fr.671.96000
Datasheet
Pasternack
In Stock: 0
Pasternack
RF Attenuators 3dB 0 Hz ~ 18 GHz 50 Ohms 25W SMA In-Line Module
SA18SFSF25W-03
DigiKey Part Number
5328-SA18SFSF25W-03-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SA18SFSF25W-03
Description
FXD ATTN JACK-JACK SMA 1.6
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Category
Frequency Range
0 Hz ~ 18 GHz
Manufacturer
Fairview Microwave
Power (Watts)
25W
Packaging
Bag
Impedance
50 Ohms