0002061101-11-A2
DigiKey Part Number
0002061101-11-A2-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0002061101-11-A2
Description
11" PRE-CRIMP A2101 ORANGE
Customer Reference
Detailed Description
Orange 22 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 11.0" (279.4mm)
Category
Wire Gauge
22 AWG
Color
Orange
Contact End
Socket to Cable (Round)
Length
11.0" (279.4mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10Fr.0.74200Fr.7.42
30Fr.0.68667Fr.20.60
50Fr.0.66260Fr.33.13
100Fr.0.63080Fr.63.08
250Fr.0.59132Fr.147.83
500Fr.0.56308Fr.281.54
1,000Fr.0.53619Fr.536.19
2,500Fr.0.50262Fr.1,256.55
Manufacturers Standard Package
Unit Price without VAT:Fr.0.74200
Unit Price with VAT:Fr.0.80210
Alternate Color
11" PRE-CRIMP A2101 BLACK
In-Stock: 0
Unit Price: Fr.0.74200
11" PRE-CRIMP A2101 BLUE
In-Stock: 0
Unit Price: Fr.0.74200
11" PRE-CRIMP A2101 BROWN
11" PRE-CRIMP A2101 GREEN
11" PRE-CRIMP A2101 RED
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2101 ORANGE
3" PRE-CRIMP A2101 ORANGE
4" PRE-CRIMP A2101 ORANGE
5" PRE-CRIMP A2101 ORANGE
6" PRE-CRIMP A2101 ORANGE