0002061101-11-B9
DigiKey Part Number
0002061101-11-B9-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0002061101-11-B9
Description
11" PRE-CRIMP A2103 BLACK
Customer Reference
Detailed Description
Black 18 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 11.0" (279.4mm)
Category
Wire Gauge
18 AWG
Color
Black
Contact End
Socket to Cable (Round)
Length
11.0" (279.4mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10Fr.0.99200Fr.9.92
30Fr.0.91733Fr.27.52
50Fr.0.88480Fr.44.24
100Fr.0.84250Fr.84.25
250Fr.0.78968Fr.197.42
500Fr.0.75196Fr.375.98
1,000Fr.0.71607Fr.716.07
2,500Fr.0.67126Fr.1,678.15
Manufacturers Standard Package
Unit Price without VAT:Fr.0.99200
Unit Price with VAT:Fr.1.07235
Alternate Color
11" PRE-CRIMP A2103 BLUE
In-Stock: 0
Unit Price: Fr.0.99200
11" PRE-CRIMP A2103 BROWN
In-Stock: 0
Unit Price: Fr.0.99200
11" PRE-CRIMP A2103 GREEN
11" PRE-CRIMP A2103 ORANGE
11" PRE-CRIMP A2103 RED
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2103 BLACK
3" PRE-CRIMP A2103 BLACK
4" PRE-CRIMP A2103 BLACK
10" PRE-CRIMP A2103 BLACK
5" PRE-CRIMP A2103 BLACK