0002062101-10-B0
DigiKey Part Number
0002062101-10-B0-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0002062101-10-B0
Description
10" PRE-CRIMP A2102 BLACK
Customer Reference
Detailed Description
Black 20 AWG Jumper Lead Pin to Cable (Round) Tin 10.0" (254.0mm)
Category
Wire Gauge
20 AWG
Color
Black
Contact End
Pin to Cable (Round)
Length
10.0" (254.0mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10Fr.0.55500Fr.5.55
30Fr.0.51333Fr.15.40
50Fr.0.49500Fr.24.75
100Fr.0.47140Fr.47.14
250Fr.0.44180Fr.110.45
500Fr.0.42070Fr.210.35
1,000Fr.0.40061Fr.400.61
2,500Fr.0.37553Fr.938.82
Manufacturers Standard Package
Unit Price without VAT:Fr.0.55500
Unit Price with VAT:Fr.0.59996
Alternate Color
10" PRE-CRIMP A2102 BLUE
In-Stock: 0
Unit Price: Fr.0.55500
10" PRE-CRIMP A2102 BROWN
In-Stock: 0
Unit Price: Fr.0.55500
10" PRE-CRIMP A2102 GREEN
10" PRE-CRIMP A2102 ORANGE
10" PRE-CRIMP A2102 RED
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2102 BLACK
3" PRE-CRIMP A2102 BLACK
4" PRE-CRIMP A2102 BLACK
5" PRE-CRIMP A2102 BLACK
6" PRE-CRIMP A2102 BLACK