0002062101-12-L2-D
DigiKey Part Number
0002062101-12-L2-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0002062101-12-L2-D
Description
12" PRE-CRIMP A2101 BLUE
Customer Reference
Detailed Description
Blue 22 AWG Jumper Lead Pin to Pin Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
22 AWG
Color
Blue
Contact End
Pin to Pin
Length
12.0" (304.8mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10Fr.0.66400Fr.6.64
30Fr.0.61400Fr.18.42
50Fr.0.59200Fr.29.60
100Fr.0.56380Fr.56.38
250Fr.0.52840Fr.132.10
500Fr.0.50318Fr.251.59
1,000Fr.0.47916Fr.479.16
2,500Fr.0.44915Fr.1,122.88
Manufacturers Standard Package
Unit Price without VAT:Fr.0.66400
Unit Price with VAT:Fr.0.71778
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2101 BLACK
In-Stock: 0
Unit Price: Fr.0.66400
12" PRE-CRIMP A2101 BROWN
In-Stock: 0
Unit Price: Fr.0.66400
12" PRE-CRIMP A2101 GREEN
12" PRE-CRIMP A2101 ORANGE
12" PRE-CRIMP A2101 RED
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2101 BLUE
3" PRE-CRIMP A2101 BLUE
4" PRE-CRIMP A2101 BLUE
5" PRE-CRIMP A2101 BLUE
6" PRE-CRIMP A2101 BLUE