0008500113-05-N6
DigiKey Part Number
0008500113-05-N6-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0008500113-05-N6
Description
5" PRE-CRIMP A3049 BROWN
Customer Reference
Detailed Description
Brown 26 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 5.00" (127.00mm)
Category
Wire Gauge
26 AWG
Color
Brown
Contact End
Socket to Cable (Round)
Length
5.00" (127.00mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10Fr.0.43100Fr.4.31
30Fr.0.39867Fr.11.96
50Fr.0.38440Fr.19.22
100Fr.0.36600Fr.36.60
250Fr.0.34300Fr.85.75
500Fr.0.32662Fr.163.31
1,000Fr.0.31102Fr.311.02
2,500Fr.0.29154Fr.728.85
Manufacturers Standard Package
Unit Price without VAT:Fr.0.43100
Unit Price with VAT:Fr.0.46591
Alternate Color
5" PRE-CRIMP A3049 BLACK
In-Stock: 0
Unit Price: Fr.0.43100
5" PRE-CRIMP A3049 BLUE
In-Stock: 0
Unit Price: Fr.0.43100
5" PRE-CRIMP A3049 GREEN
5" PRE-CRIMP A3049 ORANGE
5" PRE-CRIMP A3049 RED
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A3049 BROWN
3" PRE-CRIMP A3049 BROWN
4" PRE-CRIMP A3049 BROWN
6" PRE-CRIMP A3049 BROWN
8" PRE-CRIMP A3049 BROWN