0008500113-10-A2-D
DigiKey Part Number
0008500113-10-A2-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0008500113-10-A2-D
Description
10" PRE-CRIMP A2016 ORANGE
Customer Reference
Detailed Description
Orange 22 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 10.0" (254.0mm)
Category
Wire Gauge
22 AWG
Color
Orange
Contact End
Socket to Socket
Length
10.0" (254.0mm)
Additional Resources
In-Stock: 1
Check for Additional Incoming Stock
QuantityUnit PriceExt Price
10Fr.0.63600Fr.6.36
30Fr.0.58833Fr.17.65
50Fr.0.56740Fr.28.37
100Fr.0.54030Fr.54.03
250Fr.0.50644Fr.126.61
500Fr.0.48224Fr.241.12
1,000Fr.0.45921Fr.459.21
2,500Fr.0.43046Fr.1,076.15
Manufacturers Standard Package
Unit Price without VAT:Fr.0.63600
Unit Price with VAT:Fr.0.68752
Alternate Color
10" PRE-CRIMP A2016 BLACK
In-Stock: 183
Unit Price: Fr.0.61000
10" PRE-CRIMP A2016 BLUE
In-Stock: 0
Unit Price: Fr.0.63600
10" PRE-CRIMP A2016 BROWN
In-Stock: 0
10" PRE-CRIMP A2016 GREEN
10" PRE-CRIMP A2016 RED
In-Stock: 62
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2016 ORANGE
3" PRE-CRIMP A2016 ORANGE
4" PRE-CRIMP A2016 ORANGE
5" PRE-CRIMP A2016 ORANGE
6" PRE-CRIMP A2016 ORANGE