0008500113-12-Y4
DigiKey Part Number
0008500113-12-Y4-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0008500113-12-Y4
Description
12" PRE-CRIMP A2015 YELLOW
Customer Reference
Detailed Description
Yellow 24 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
24 AWG
Color
Yellow
Contact End
Socket to Cable (Round)
Length
12.0" (304.8mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10Fr.0.52800Fr.5.28
30Fr.0.48867Fr.14.66
50Fr.0.47120Fr.23.56
100Fr.0.44870Fr.44.87
250Fr.0.42056Fr.105.14
500Fr.0.40046Fr.200.23
1,000Fr.0.38134Fr.381.34
2,500Fr.0.35746Fr.893.65
Manufacturers Standard Package
Unit Price without VAT:Fr.0.52800
Unit Price with VAT:Fr.0.57077
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2015 BLACK
In-Stock: 295
Unit Price: Fr.0.50600
12" PRE-CRIMP A2015 BLUE
In-Stock: 0
Unit Price: Fr.0.52800
12" PRE-CRIMP A2015 BROWN
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2015 GREEN
12" PRE-CRIMP A2015 ORANGE
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2015 YELLOW
In-Stock: 610
3" PRE-CRIMP A2015 YELLOW
4" PRE-CRIMP A2015 YELLOW
5" PRE-CRIMP A2015 YELLOW
6" PRE-CRIMP A2015 YELLOW