0039000038-12-S9-D
DigiKey Part Number
0039000038-12-S9-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0039000038-12-S9-D
Description
12" PRE-CRIMP A2064 SLATE
Customer Reference
Detailed Description
Slate 18 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
18 AWG
Manufacturer
Molex
Contact Finish
Tin
Series
Color
Slate
Packaging
Bulk
Number of Rows
1
Part Status
Active
Number of Conductors
1
Contact End
Socket to Socket
Base Product Number
Length
12.0" (304.8mm)
Environmental & Export Classifications
Product Questions and Answers
Additional Resources
In-Stock: 1
Check for Additional Incoming Stock
Value Added Item
Bulk
QuantityUnit PriceExt Price
10Fr.0.73900Fr.7.39
30Fr.0.68367Fr.20.51
50Fr.0.65940Fr.32.97
100Fr.0.62790Fr.62.79
250Fr.0.58852Fr.147.13
500Fr.0.56042Fr.280.21
1,000Fr.0.53365Fr.533.65
2,500Fr.0.50025Fr.1,250.62
Manufacturers Standard Package
Unit Price without VAT:Fr.0.73900
Unit Price with VAT:Fr.0.79886
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2064 BLACK
In-Stock: 1167
Unit Price: Fr.0.73900
12" PRE-CRIMP A2064 BLUE
In-Stock: 750
Unit Price: Fr.0.73900
12" PRE-CRIMP A2064 BROWN
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2064 GREEN
12" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
In-Stock: 1
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2064 SLATE
3" PRE-CRIMP A2064 SLATE
4" PRE-CRIMP A2064 SLATE
5" PRE-CRIMP A2064 SLATE
6" PRE-CRIMP A2064 SLATE