0430310001-12-W0-D
DigiKey Part Number
0430310001-12-W0-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0430310001-12-W0-D
Description
12" PRE-CRIMP A2040W WHITE
Customer Reference
Detailed Description
White 20 AWG Jumper Lead Pin to Pin Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
20 AWG
Contact Finish
Tin
Series
Color
White
Contact Finish Thickness
40.0µin (1.02µm)
Contact End
Pin to Pin
Length
12.0" (304.8mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10Fr.1.27100Fr.12.71
30Fr.1.12733Fr.33.82
50Fr.1.06900Fr.53.45
100Fr.0.99840Fr.99.84
250Fr.0.91744Fr.229.36
500Fr.0.86456Fr.432.28
1,000Fr.0.81799Fr.817.99
2,500Fr.0.76484Fr.1,912.10
Manufacturers Standard Package
Unit Price without VAT:Fr.1.27100
Unit Price with VAT:Fr.1.37395
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
In-Stock: 0
Unit Price: Fr.1.27100
12" PRE-CRIMP A2040B BLACK
In-Stock: 0
Unit Price: Fr.1.27100
12" PRE-CRIMP A2040G GREEN
12" PRE-CRIMP A2040L BLUE
12" PRE-CRIMP A2040N BROWN
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2040W WHITE
3" PRE-CRIMP A2040W WHITE
4" PRE-CRIMP A2040W WHITE
5" PRE-CRIMP A2040W WHITE
6" PRE-CRIMP A2040W WHITE