UCM1C221MCL1GS is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Panasonic Industry
In Stock: 3,841
Unit Price: Fr.0.58000
Datasheet
Parametric Equivalent
Panasonic Industry
In Stock: 3,787
Unit Price: Fr.0.57000
Datasheet
Chemi-Con
In Stock: 281
Chemi-Con
220 µF 16 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C