EEE-FP0J221AV is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Panasonic Industry
In Stock: 1,261
Unit Price: Fr.0.48000
Datasheet
Parametric Equivalent
Panasonic Industry
In Stock: 4,318
Unit Price: Fr.0.47000
Datasheet
In Stock: 113
In Stock: 500
In Stock: 996
In Stock: 987
220 µF 6.3 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 260mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 105°C