ETQ-P4M100KVC is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Eaton - Electronics Division
In Stock: 820
Unit Price: Fr.1.17000
Datasheet
10 µH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 7.6 A 27.94mOhm Max 2-SMD, J-Lead