PE3067-600
DigiKey Part Number
6099-PE3067-600-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PE3067-600
Description
COAX CBL BNC TO BNC 50'
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial BNC to BNC RG-58 600.0" (15.2m) 50.0'
Length
600.0" (15.2m) 50.0'
Cable Impedance
50 Ohms
Connector Impedance
50 Ohms
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
4 GHz
Operating Temperature
-40°C ~ 80°C