MCR01MRTF2200 is Discontinued and no longer carried by DigiKey.
Available Substitutes:
Direct
Bourns Inc.
In Stock: 58,903
Unit Price: Fr.0.08000
Datasheet
Direct
Vishay Dale
In Stock: 225,476
Unit Price: Fr.0.08000
Datasheet
TE Connectivity Passive Product
YAGEO
In Stock: 40
Samsung Electro-Mechanics
Stackpole Electronics Inc
Upgrade
Panasonic Industry
220 Ohms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film