624-45ABT3
DigiKey Part Number
345-1089-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
624-45ABT3
Description
HEATSINK CPU 21MM SQ W/ADH BLK
Manufacturer Standard Lead Time
16 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Heat Sink BGA Aluminum Top Mount
Category
Shape
Square, Pin Fins
Mfr
Length
0.827" (21.00mm)
Series
Width
0.827" (21.00mm)
Packaging
Bulk
Fin Height
0.450" (11.43mm)
Part Status
Active
Thermal Resistance @ Forced Air Flow
15.00°C/W @ 200 LFM