0500798000-05-S8-D
DigiKey Part Number
0500798000-05-S8-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0500798000-05-S8-D
Description
5" PRE-CRIMP 1852 SLATE
Customer Reference
Detailed Description
Slate 28 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 5.00" (127.00mm)
Category
Wire Gauge
28 AWG
Color
Slate
Length
5.00" (127.00mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10Fr.0.55200Fr.5.52
30Fr.0.48567Fr.14.57
50Fr.0.45880Fr.22.94
100Fr.0.42600Fr.42.60
250Fr.0.38860Fr.97.15
500Fr.0.36408Fr.182.04
1,000Fr.0.34249Fr.342.49
2,500Fr.0.31781Fr.794.52
Manufacturers Standard Package
Unit Price without VAT:Fr.0.55200
Unit Price with VAT:Fr.0.59671
Alternate Color
5" PRE-CRIMP 1852 BLACK
In-Stock: 280
Unit Price: Fr.0.50800
5" PRE-CRIMP 1852 BLUE
In-Stock: 0
Unit Price: Fr.0.50800
5" PRE-CRIMP 1852 BROWN
In-Stock: 0
5" PRE-CRIMP 1852 GREEN
5" PRE-CRIMP 1852 ORANGE
Alternate Length
2" PRE-CRIMP 1852 SLATE
3" PRE-CRIMP 1852 SLATE
4" PRE-CRIMP 1852 SLATE
6" PRE-CRIMP 1852 SLATE
8" PRE-CRIMP 1852 SLATE