UCM1A221MCL1GS is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Nichicon
In Stock: 0
Unit Price: Fr.0.41000
Datasheet
Parametric Equivalent
Panasonic Industry
In Stock: 3,669
Unit Price: Fr.0.51000
Datasheet
Panasonic Industry
Chemi-Con
In Stock: 726
Chemi-Con
In Stock: 281
Taiyo Yuden
220 µF 10 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C