EEE-FK1E680AV is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Panasonic Industry
In Stock: 3,860
Unit Price: Fr.0.53000
Datasheet
Parametric Equivalent
Panasonic Industry
In Stock: 1,128
Unit Price: Fr.0.51000
Datasheet
In Stock: 913
68 µF 25 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 360mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 105°C