EEE-FK0J101AV is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Panasonic Industry
In Stock: 3,463
Unit Price: Fr.0.48000
Datasheet
Parametric Equivalent
Panasonic Industry
In Stock: 12,208
Unit Price: Fr.0.47000
Datasheet
In Stock: 116
Rubycon
In Stock: 995
Rubycon
Chemi-Con
Nichicon
Nichicon
100 µF 6.3 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 360mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 105°C